Tellimuse miinimumsumma on 15€

“Kiisu ja kindad”

15.10 

Hoiad käes kõnearenduslikku pildiraamatut, mis on valminud logopeedi ja kunstniku koostöös. Siin raamatus leidub palju K-sid nii tekstis kui piltidel, vanasõnu ja riime, samuti uusi sõnu, mille tähendusi tuleb lapsele selgitada.

Raamat on üles ehitatud põhimõttel, et illustratsioonid (mida on kokku 11) ja laused nende all oleksid täielikus vastavuses põhitekstiga. Nii on lapsel kergem lugu mõista ja raamatut saavad nautida kõik väikesed lugejad. Kui laps veel ise üldse lugemise vastu huvi ei tunne, saab raamatut kas ette lugeda või siis ainult piltide järgi jutustada.

Ärgem unustagem, et sulghäälikuid sisaldavate sõnade kokkuveerimine ei ole algajale lugejale kerge ülesanne. Nende sõnade lugemisega saab laps paremini hakkama siis, kui täis- ja kaashäälikutega sõnade lugemine selge on. Pikemate ja keerulisemate sõnade lugemise hõlbustamiseks on kasutatud tekstis graafilisi orientiire, nt liitsõnas „+“ märk jne.

Lisaks lihtsale loole ja armsatele piltidele leidub raamatus nippe ja soovitusi lapse lugemisoskuse arendamise toetamiseks.

Raamatuga on oodatud tutvuma ja seda kasutama nii lapsevanemad, pedagoogid kui tugispetsialistid.

  • Loe lapsele ette!
  • Laste lapsel lugeda!
  • Arutle koos lapsega loetu üle!
Kategooria:

Kirjeldus

Ribakood 9789949985586

Autor Liina Velner

Illustraator Kaia Otstak

Küljendaja Krislin Kasch

Ilmumisaasta 2022

Formaat kõvakaaneline

Lehekülgi 31

Mõõdud 185 x 261 x 9 mm

Toimetanud Annika Oras