Time Timeri logo

Mis on Time Timer®?

Time Timer® kaubamärgi all müüakse erinevaid visuaalseid taimereid ja taimerkäekelli. Tegemist on taimeritega, mis näitavad aega ja selle möödumist selgelt ja konkreetselt. Munakella põhimõttel töötavate taimerite kasutamine on väga lihtne. Time Timer® sobib abivahendiks kõigile, kes soovivad paremini keskenduda ning aega tulemuslikult planeerida. Time Timer® tooteid kasutavad nii lapsed kui täiskasvanud. 

Kuidas Time Timer® töötab?

Keerates taimeri küljes olevat nuppu, saad valida ühe tegevuse soorituse jaoks plaanitava arvu minuteid (ühest kuni 59ni). Ajavahemikku valides muutub minutite ala taimeri numbrilaual värviliseks ja taimer hakkab koheselt aega tagasi lugema (loe: värviline ala hakkab vähenema), vaata videot.

 

Time Timer® töötab vaikselt. Soovi korral lülita tagant nupust sisse aja lõpule jõudmist tähistav helimärguanne.

Milliseid erinevaid mudeleid on võimalik osta?

Laias laastus pakume klassikalisi ruudukujulisi, käepidemega Time Timereid® ja taimer-käekellasid. Klassikalistele Time Timeritele® on saada erinevaid lisandeid ajaplaneerimise kogemuse täpsustamiseks. 

Time Timerid

Pakume selliseid Time Timereid®:

Klassikalised Time Timerid®

Klassikalised ruudukujulise musta korpusega taimerid. Neid on neljas suuruses:

 1. Väike
 2. Keskmine
 3. Suur
 4. Kõige suurem ehk Time Timer® MAX – 44 cm läbimõõduga, kuni 24 tundi kasutatav, mitme vahetatava sihverplaadi ja väga paljude erinevate ajamääramise võimalustega taimer suurtesse saalidesse, auditooriumitesse, hallidesse, fuajeedesse ja koridoridesse

Klassikalised ruudukujulised värvilise korpusega keskmise suurusega taimerid. Neid saab osta ainult kolmese komplektina: 

 1. Põhivärvide komplekt: punane, kollane, sinine taimer
 2. Seguvärvide komplekt: roheline, oranž, lilla taimer

Time Timer® MOD – väikese taimeri mõõtu, kuid taimeri musta silikoonist  ümbrise saad eemaldada ja vajadusel juurde osta ka värvilisi ümbriseid: punast, sinist ja rohelist.


Käepidemega Time Timerid®

Ainsana kõikidest taimeritest on selles tootekategoorias võimalik soetada ka 120-minutiline taimer. Time Timer® PLUSe pakume nii valge kui musta korpusega: 

 1. Time Timer® PLUS 60 min (valge)
 2. Time Timer® PLUS 60 min (must)
 3. Time Timer® PLUS 120 min (valge)

 

Time Timer® käekellad

Käekella saad kasutada nii taimeri kui tavalise käekellana (digi- või analoogkellana). Olenevalt rihma laiusest on saadaval:

 1. Väike käekell (hele rihm)
 2. Suur käekell (tume rihm)

 

Lisaks pakume Time Timer® toodetele erinevaid lisasid:

Time Timer® MODi hoidik-valgetahvel-pliiatsitops koos valgetahvli markeriga. NB! Sobib ainult MODile! Tahvlikesele saad kirjutada nt tegemist vajavad ülesanded/märksõnad, et tähtis info oleks silme ees. 

Time Timer® MOD erivärvilised kaaned: silikoonist punased, rohelised ja sinised vahetatavad ümbrised.

Klassikalistele Time Timerite® ülaosa peale sobivad kuivkustutatavad tegevuskaardid. Nendele valgetele plastkaartidele saad ise valgetahvli markeriga joonistada või kirjutada tegevusi, mida oled taimeri abil teha planeerinud.