Eraisikutele osutame teenust ainult õigeaegselt ja täielikult tasutud ettemaksuarve alusel. Arve koostame Teie poolt ankeedis esitatud andmete põhjal. Ettemaks tuleb tasuda 30 p ette vastavalt kokkuleppele kliendiga. Vajadusel palun saatke maksekinnitus meilile logopeed@glosssus.eu enne logopeedi vastuvõtule tulekut! Ettemaksuarve väljastatakse Teie meilile regulaarse kõneteraapia puhul alati kuu 20ndal kuupäeval maksetähtajaga 10 p.

Vähimagi haiguskahtluse korral tühistage visiit! Puudumisest palun teavitage kirjalikult 24 tundi ette. Kui nii on tehtud, kandub tund üle uude arveldusperioodi ettemaksuks ja kajastub kuupäevaliselt ka järgmisel arvel. Täpsemalt teenuse tingimuste kohta loe siit

Kohalikele omavalitsustele või asutustele logopeediteenust osutades väljastame e-arveid.

Osutame kõiki järgnevaid teenuseid nii kaug- kui kontaktteenustena. Hind on sama.

 

Logopeediteenuse hinnakiri

Kehtib: 01.08.2022 – 30.06.2023

  • Esmane visiit – 50 min (kõne- keele- ja kommunikatsioonivõime hindamine, uuring, andmete analüüs, esmane nõustamine, teraapiaplaani koostamine) – 85 €
  • Korduv individuaalne logopeediline teraapia (seansi pikkus sõltub kliendi jõudlusest, tagasiside vastavalt vajadusele):

        a) kuni 30 min – 43 €

        b) kuni 45 min – 48 €

 

  • Individuaalne lähedase nõustamine UUS! (vahendid, mängud, meetodid – mida kuidas kasutada?) Kliendi kohalolek pole vajalik:

        a) kuni 30 min – 35 €

        b) kuni 45 min – 40 €

 

  • Kõne iseloomustuse koostamine – 40 €
  • Osalemine võrgustikutöös 30 min UUS! (osalemine võrgustikukoosolekul, vajadusel lisandub väljasõidutasu) – 35 €
  • Väljasõidutasu lasteaeda/-hoidu/kooli/hoolekande- või tervishoiuasutusse – 1 km – 60 senti
  • Tõend trükitud teksti lugemist takistava haiguse/häire kohta – 20 €
  • Loeng lasteaias/lastehoius/koolis – 45 min – 50 €

 

NB! Harku valla kliendid!

Harku valla laste ja täiskasvanute logopeediline nõustamine ja neile logopeedilise teenuse osutamine on tugiteenuste koordineerija, hariduse tugiteenuste osakonna või lastekaitsespetsialisti suunamiskirjaga kuni 2023. a lõpuni tasuta. Klient maksab sel juhul ainult omaosalustasu – 5 €/kohtumine (arve esitatakse suunamiskirja lõppedes).

Siiski teenindame Harku valla kliente üldjärjekorra alusel. Lisainfo Harku vallast: Kaidi Kusmann, tugiteenuste koordineerija (lasteaedades), tel 6061208, Kaidi.Kusmann@harku.ee

 

Logopeed Liina Velner pakub  koostöös minudoc.ee platvormiga ka lühikonsultatsioone kaugteel, mis on eriti mugavad näiteks välismaal või Eesti äärealadel elavatele klientidele. Kaugteenus (nii minudoc.ee-s kui Skype’i teel) ei asenda 100%liselt silmast-silma kohtumist.

Broneeri kaugkonsultatsioon minudoc.ee-s! HIND: 30 minutit – 30 €

Kas olete konsultatsiooniks valmis?

Meie poole pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Logopeedid

Logopeedia ja eripedagoogika on omavahel tihedalt seotud erialad. Paljud hetkel tööturul olevad Tartu Ülikooli haridusega spetsialistid on saanud väljaõppe mõlemal erialal.