Eraisikutele osutame teenust ainult õigeaegselt ja täielikult tasutud ettemaksuarve alusel. Arve koostame logopeediankeedis esitatud andmete põhjal. Ettemaks tuleb tasuda kuni 30 p ette. Vajadusel saatke maksekinnitus meilile logopeed@glosssus.eu enne vastuvõtule tulekut!

Pange tähele, et ettemaksuarve väljastatakse Teie meilile regulaarse teenuse puhul alati kuu 20ndal kuupäeval maksetähtajaga 10 p.

Vähimagi haiguskahtluse korral tühistage visiit! Igasugusest puudumisest palun teavitage kirjalikult 24 tundi ette logopeed@glossus.eu. Kui nii on tehtud, kandub visiidi tasu üle uude arveldusperioodi ettemaksuks ja puudutud visiit kajastub kuupäevaliselt järgmisel arvel. Täpsemalt teenuse tingimuste kohta loe siit

Kohalikele omavalitsustele või asutustele logopeediteenust osutades väljastame e-arveid.

Osutame kõiki järgnevaid teenuseid nii kaug- kui kontaktteenustena. Hind on sama.


 

Logopeediteenuse hinnakiri

(kehtib: 01.08.2023 – 30.06.2024, hindadele ei lisandu käibemaks)

  • Esmane visiit – 50 min (kõne- keele- ja kommunikatsioonivõime hindamine, uuring, andmete analüüs, esmane nõustamine, teraapiaplaani koostamine) – 120 €
  • Korduv individuaalne logopeediline teraapia (seansi pikkus sõltub kliendi jõudlusest, tagasiside vastavalt vajadusele):

        a) kuni 30 min – 54 €

        b) kuni 45 min – 59 €

  • Kõneiseloomustuse koostamine – 80 €
  • Väljasõidutasu lasteaeda/-hoidu/kooli/hoolekande- või tervishoiuasutusse – 1 km – 60 senti
  • Tõend trükitud teksti lugemist takistava haiguse/häire kohta või kirjalik lühikokkuvõte kohalikule omavalitsusele peale omavalitsuse toetusel saadud teraapiakordade lõppu – 40 €
  • Loeng lasteaias/lastehoius/koolis – 45 min – 100 €
  • Logopeedi konsultatsioon võrgustikutöös – 45 min – 60 €

—————————————————————————————————————————

Logopeed Liina Velner pakub koostöös minudoc.ee platvormiga ka lühikonsultatsioone kaugteel, mis on eriti mugavad näiteks välismaal või Eesti äärealadel elavatele klientidele. Kaugteenus (nii minudoc.ee-s kui Skype’i teel) ei asenda 100%liselt silmast-silma kohtumist.

  • Räägi spetsialistiga kohe või broneeri aeg
  • Teenused on saadaval iga päev kella 20-ni

 

Broneeri kaugkonsultatsioon minudoc.ee-s! HIND: 30 minutit – 45 € Kui puuduvad üles pandud vabad ajad, siis saab neid küsida “Küsi aegu”

Logopeedi esmase visiidi kinkekaart

Kas olete konsultatsiooniks valmis?

Meie poole pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Logopeedid

Logopeedia ja eripedagoogika on omavahel tihedalt seotud erialad. Paljud hetkel tööturul olevad Tartu Ülikooli haridusega spetsialistid on saanud väljaõppe mõlemal erialal.