Liina_300_300

Telefon

+372 55 589 784
Koostöös minudoc.ee keskkonnaga pakun logopeedi (video)lühikonsultatsiooni lapse/täiskasvanu kõne- keele- ja suhtlusoskusi puudutavates küsimustes.
Broneeri videokonsultatsioonLogige sisse ID-kaardi/mobiil-ID/Smart-ID vahendusel. Broneeringus märgitud kellaajal helistab logopeed Teile ise sisse. Palun olge keskkonnas vähemalt 5 minuti vältel peale kokkulepitud aega, logopeedil võib olla eelnev seanss pooleli.

Tere!

Lõpetasin Tartu Ülikooli eripedagoogika osakonna logopeedia eriala (3+2 õppekava baccalaureus artium logopeedias, võrdsustatud MA) aastal 2000. Eesti Logopeedide ühing on väljastanud mulle logopeed, tase 7 kutse (kutsetunnistus nr 178149).

Ülikooli järgselt sai mu elu- ja töökohaks Rootsi, kus töötasin erivajadustega lastele, noortele ja täiskasvanutele mõeldud Waldorf-profiiliga haridus- ja hoolekandeasutustes.

2006-2008. a olin Viimsi Keskkooli logopeed-eripedagoog. Seejärel lasteaialogopeed Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikoolis ja Magdaleena Lasteaias.

2009-2010. a töötasin eripedagoogina Stockholmis, liikumis- ja liitpuudega koolieelikute rehabilitatsioonikeskuses “Ballongen”.

2011-2016. a oli mu töökoht Rocca al Mare Kooli Veskimöldre Lasteaed. Olen olnud põgusalt tööl ka rehabilitatsiooni vallas: Käo Päevakeskuses ja Keila Rehabilitatsioonikeskuses. Viimased töökohad on olnud Vääna Mõisakool ja Tallinna Heleni Kool. Alates 2012. a tegutsen eralogopeedina. Aitan hea meelega Harjumaal (ja vahel ka kaugemal elavaid) peresid, kus lapse kõne- keele- ja suhtlusoskused vajavad toetamist.

Kuulun Eesti Logopeedide Ühingusse ja Eesti Lugemisühingu juhatusse.

Edu võti on alati koostöö. Ka väikesed edasiminekud on edasiminekud!

 

Meeldivate kohtumisteni!

Logopeed Liina Velner

Kas olete konsultatsiooniks valmis?

Meie poole pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

LOGOPEED

Logopeediteenus on  suunatud  õppimis-, kõne-, keele- ja kommunikatsioonihäiretega inimeste abistamisele.

KIRJASTUS

Hetkel on ilmunud kaheksa pildiraamatut koolieelikutele, üks noorteromaan ja kaks lugema õppimise raamatut.

ABIVAHENDID

Time Timer on abivahend, mis visualiseerib aja kulgu. Kui nähtamatu muutub nähtavaks, on igaühele selge, kui palju aega on jäänud.