Liina-pilt

Telefon

+372 55 589 784

Koostöös minudoc.ee keskkonnaga pakun logopeedi esmast (video)lühikonsultatsiooni lapse/täiskasvanu kõne- keele- ja suhtlusoskusi puudutavates küsimustes.

Logige sisse ID-kaardi/mobiil-ID/Smart-ID vahendusel. Broneeringus märgitud kellaajal helistab logopeed Teile ise sisse. Palun olge keskkonnas vähemalt 5 minuti vältel peale kokkulepitud aega, logopeedil võib olla eelnev seanss pooleli.

 

Lõpetasin Tartu Ülikooli eripedagoogika osakonna logopeedia eriala (3+2 õppekava baccalaureus artium logopeedias, võrdsustatud MA) aastal 2000.

Logopeed, tase 7 (kutsetunnistus 178149)

Ülikooli järgselt sai mu elu- ja töökohaks Rootsi, kus töötasin erinevates erivajadustega lastele, noorukitele ja täiskasvanutele mõeldud Waldorf-profiiliga haridus- ja hoolekandeasutustes.

2006-2008 a olin Viimsi Keskkooli logopeed-eripedagoog. Seejärel lasteaialogopeed Tallinnas Laagna Lasteaed-Põhikoolis ja Magdaleena Lasteaias.

2009-2010 a. töötasin eripedagoogina Stockholmis, liikumis- ja liitpuudega koolieelikute habilitatsioonikeskuses “Ballongen”.

2011-2016. a. oli mu töökoht Rocca al Mare Kooli Veskimöldre Lasteaed. Olen olnud põgusalt tööl ka rehabilitatsiooniasutustes: Käo Päevakeskuses ja Keila Rehabilitatsioonikeskuses. Viimased töökohad on olnud Vääna Mõisakoolis ja Tallinna Heleni Koolis Alates 2012. a kuni tänaseni tegutsen eralogopeedina.

Kuulun Eesti Logopeedide Ühingusse ja Eesti Lugemisühingu juhatusse.

Edu võti on alati koostöö. Ka väikesed edasiminekud on edasiminekud!

Meeldivate kohtumisteni!

Kas olete konsultatsiooniks valmis?

Meie poole pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

LOGOPEED

Logopeediteenus on  suunatud  õppimis-, kõne-, keele- ja kommunikatsioonihäiretega inimeste abistamisele.

KIRJASTUS

Hetkel on ilmunud kaheksa pildiraamatut koolieelikutele, üks noorteromaan ja kaks lugema õppimise raamatut.

ABIVAHENDID

Time Timer on abivahend, mis visualiseerib aja kulgu. Kui nähtamatu muutub nähtavaks, on igaühele selge, kui palju aega on jäänud.