Kui olete oma kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud, kontrollige kogu ostukorv üle ja valige sobiv makseviis. LV GLOSSUS OÜ e-poe tellimuste eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu. Läbi Makskeskuse saavad meie kliendid kasutada pangalinki järgmistes pankades Eestis: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID

Peale e-poes tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka, kus näete eeltäidetud maksekorraldust. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Panga ja www.glossus.eu internetipoe vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega. Me ei saa teada Teie pangakonto infot, vaid ainult seda kas makse sooritati või mitte.

Kaup väljastatakse alles pärast kogu tellimuse summa laekumist.

Kõik LV GLOSSUS OÜ e-poes kuvatavad hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu.

Isikuandmete vastutav töötleja on LV GLOSSUS OÜ. Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.